منو
هدف از گزینه جستجو در سامانه سایت خونه ، دقیقاً ابزار و فرمی است که به کاربر این امکان را می دهد که با ورود شرایط و معیار های خودش بتواند ملکی مناسب ، جهت خرید و یا رهن و اجاره بیابد که نحوه جستجو در اینجا به صورت کامل توضیح داده شده است.
همانطور که در بخش راهنمای جستجوی ملک توضیح داده شده ، برای دسترسی کاربر به نتایج دقیق تر که مناسب ، جهت شرایطش باشد ، کاربر می بایست در فرم جستجو از ترکیب تمام گزینه ها استفاده نماید , طبعا هر چه گزینه های کمتری را انتخاب کند , نتیجه جستجو ، ملکهای بیشتری را شامل می شود و اگر بدون انتخاب هیچ گزینه ای کلید جستجو را بزند لیست همه فایل ها با شروع از جدیدترین ملکها , برای او نمایش داده می شوند.
تمامی فایل های موجود در سامانه سایت خونه ، در زمان ورود اطلاعات آنها موجود می باشند . ولی با مرور زمان و بستگی به نوع ملک و نوع معامله ، اعم از خرید و یا رهن و اجاره ممکن است پس از مدتی مورد فروش و یا رهن و اجاره قرار گیرند . بدیهی است جهت آگاهی از موجود بودن ملک میبایست با مالک ملک یا مشاوری که ثبت آگهی مورد نظر را انجام داده تماس حاصل نمایید
هر ساعت تعداد زیادی فایل به سایت خونه افزوده می شود ، پس می توان پیشنهاد کرد که اگر در حال حاضر ملکی مناسب با شرایطتان یافت نشده، بهتر است در ساعات بعدی روز کاری ، به سایت خونه سر بزنید . البته در صـورتی که تمایل داشــته باشید می توانید خواسته خود را از طریق سفارش ملک وارد نمایید که تمام فایل های مطابق با آن شرایط ، از آن به بعد به اطلاعتان خواهد رسید . برای آگاهی بیشتر از سفارش ملک به اینجا مراجعه نمایید
در حال حاضر سایت خونه برای هر چه بهتر ارائه سرویس خود ،تهران و سایر شهر ها به صورت آزمایشی راه اندازی شده است. برای دیدن ملک ها در سایر شهر ها ، در صفحه اصلی قسمتی به همین نام موجود است که میتوانید ملک ها را مشاهده نمایید.
همانطور که توضیح داده شد تمـامی فایل های موجود در سایت خونه ، در زمـان ورود اطلاعـات آنها موجود می باشند . ولی با مرور زمان و بستگی به نوع ملک و نوع معامله ، اعم از خرید و یا رهن و اجاره ممکن است پس از مدتی مورد فروش و یا رهن و اجاره قرار گیرند. هچنین سعی می شود با تماس با مالکین محترم (پس از گذشت 2 ماه از ورود ملکی که برای فروش گذاشته شده و 1 ماه برای ملکی که برای رهن و اجاره قرار گرفته ) موجود بودن ملک مجدداً بررسی گردیده ، که در صورت موجود بودن تغییرات ممکنه از قبیل قیمت و ... اعمال و ملک به عنوان فایل روز احیاء گردد.
پس از آنکه ملک دلخواهتان را یافتید کافی است با مالک ملک مورد نظر تماس حاصل نمایید و در صورت پسند از طریق آژانس های املاک و بصورت قانونی عقد خرید و یا اجاره خود را انجام دهید.
شهرتان را مشخص نمایید، علامت «+ ارسال آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید. فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید. به این ترتیب میلیون‌ها کاربران سایت خونه به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.
در سایت خونه کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما سایت خونه هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند
پس از ورود به سایت درون صفحه ی «آگهی های من» بر روی منوی سایت میتوانید بر روی آگهی خود کلیک کرده تا آگهی خود را همانطور که قرار است در سایت «خونه» نمایش داده شود را مشاهده کنید.
پس از ورود به سایت درون صفحه ی «آگهی های من» بر روی منوی سایت میتوانید تمام آگهی های خود را که در صف انتشار بوده و یا در حال حاضر بر روی سایت وجود دارد را مشاهده نمایید.

طراحی، پیاده سازی و اجرا: ایران سایت